skip to Main Content
Telefoon 076 533 54 35

Baronielaan 28
4818 RA Breda
T 076 533 54 35
F 076 514 73 65
info@markadvocaten.nl

Pand MARK Advoacaten

Contact

Het pand van MARK Advocaten ligt aan de Baronielaan 28 in Breda. Let op: sinds 1 december 2020 geldt in de Baronielaan betaald parkeren (tarief € 1,50 per uur).

Helaas is ons pand niet rolstoeltoegankelijk. Voor rolstoelgebruikers maken wij graag een afspraak thuis of op een andere locatie.

Stel je vraag of maak een afspraak




Ja, ik ga akkoord met de Cookie- en privacyverklaring.

MARK Advocaten gebruikt de bovenstaande gegevens uitsluitend om contact op te nemen. Wij delen deze gegevens op geen enkele manier met derden. Lees voor meer informatie onze Cookie- en privacyverklaring.

E-mailadressen

mw. mr. Christel van den Reek vandenreek@markadvocaten.nl
mr. Diederik Snelder snelder@markadvocaten.nl
mr. Jan van Gool vangool@markadvocaten.nl
mw. mr. Joyce Heuts heuts@markadvocaten.nl
mr. Jurgen Hooymayers hooymayers@markadvocaten.nl
mw. mr. Katrien Boerjan boerjan@markadvocaten.nl
mw. mr. Moniek Hofland hofland@markadvocaten.nl
mr. Reinier Ensink ensink@markadvocaten.nl

Bekijk uw route

Back To Top